2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
€1,410,074-15.4% | €1,667,266+74.4% | €955,958-54.1% | €2,081,561 | |
€24,345,328+6.2% | €22,935,254+7.8% | €21,267,987+4.7% | €20,312,029 | |
€77,004+7.3% | €71,751+109.5% | €34,249-95.2% | €715,001 | |
€3,537,576-70.8% | €12,099,703+7.7% | €11,230,934-14.3% | €13,109,326 |
Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid.
BE 0442.973.264.
Vereniging zonder winstoogmerk (VZW) / Association sans but lucratif (ASBL).
Corporate structure data isn't available for Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid right now.
Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid was founded on 09 Nov 1989, making it 36 years old.
Yes, Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid is currently active.
Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid's registered address is Rue de Birmingham 225, 1070 Anderlecht, Belgium.
Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid's most recently filed annual accounts (fiscal year ending 31 Dec 2024) reported a profit of €1,410,074.
Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid's most recently filed annual accounts cover the fiscal year ending 31 Dec 2024.
We have no B Corp certification on file for Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid.
No, Initiatieven voor Professionele Vorming voor de Arbeiders van de Voedingsnijverheid does not currently hold Fairtrade certification.
We don’t have enough information on this company to show similar companies.
Rue de Birmingham 225, 1070 Anderlecht, Belgium
Open in Google MapsShowing 1 of 1 locations.
2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Income statement | ||||
€1,616,289+3.2% | €1,566,258-5.5% | €1,658,357-22.5% | €2,139,920 | |
€1,191,408-12% | €1,353,682-11.4% | €1,527,533-25.5% | €2,050,654 | |
€1,410,074-15.4% | €1,667,266+74.4% | €955,958-54.1% | €2,081,561 | |
€65,841+4.5% | €63,000+145.6% | €25,649-16.1% | €30,565 | |
| Profitability | ||||
5.8%-20.3% | 7.3%+61.7% | 4.5%-56.1% | 10.2% | |
5.8%-20.3% | 7.2%+61.5% | 4.5%-54.7% | 9.9% | |
| Solvency | ||||
€24,422,332+6.2% | €23,007,004+8% | €21,302,236+1.3% | €21,027,030 | |
€24,345,328+6.2% | €22,935,254+7.8% | €21,267,987+4.7% | €20,312,029 | |
99.7%0% | 99.7%-0.1% | 99.8%+3.4% | 96.6% | |
€77,004+7.3% | €71,751+109.5% | €34,249-95.2% | €715,001 | |
0.00+1.1% | 0.00+94.3% | 0.00-95.4% | 0.04 | |
| Liquidity | ||||
€3,537,576-70.8% | €12,099,703+7.7% | €11,230,934-14.3% | €13,109,326 | |
€11,000+27.9% | €8,6000% | €8,600 | — | |
€76,841+7.3% | €71,600+109.1% | €34,249-95.1% | €700,480 | |
271.22+78.4% | 152.02-48.3% | 294.06>1000% | 11.07 | |
€24,345,328+6.2% | €22,935,254+7.8% | €21,267,987+4.7% | €20,312,029 | |
| Profit appropriation | ||||
€2,114,494+3% | €2,052,075+10.3% | €1,861,331+20.3% | €1,546,816 | |
€19,650,965+7.4% | €18,303,311+8.8% | €16,826,789+4% | €16,185,345 | |